Meet, dance, enjoy naslov je novog izazova za “solere” željne upoznavanja, druženja, plesa i zabave. Svi vi koji ste prešli 30-tu i niste u braku ili vezi trenutno, puno radite, nemate vremena za izlaske ili ne znate gdje bi izašli, upozali nekoga, družili se, smijali i zabavljali, možete se već danas prijaviti na naš tečaj koji počinje u petak 03.10.14 i prva runda trajati će 2 mjeseca u terminima petkom od 20.00-21.30. Cijena je 300 kn.

Iz naše ponude plesova birati ćemo metodom većine koje plesove želite naučiti ili slučajnim odabirom iz šešira :)): slow fox, salsu, engleski valcer, tango, jive, bachatu, bečki valcer, kizombu, polku, disco fox, sambu, cha cha cha ili rumbu. Igrati ćemo igre upoznavanja i građenja samopouzdanja, saznati kakve frajere dame žele i kakve žene su privlačne muškarcima. Dressing code : sportski, casual, udoban za gibanje u svim smjerovima. Svaki puta čekati će vas zdravi sokić kojeg ćemo petkom pripremiti samo za vas. Cilj nam je podignuti nivo pozitivne energije u vama, pokazati vam koliko život može biti lijep i uzbudljiv, naučiti vas tajnama plesnih koraka. Ukoliko ste spremni prihvatiti izazov možete se prijaviti u na broj mobitela 0914899015.

meet,-dance,-enjoy